Witamy w serwisie promocji opieki paliatywnej i tradycyjnej!

Zabiegi kontra leki - co skuteczniejsze?

W dzisiejszych czasach ludzie chcą być zawsze piękni i młodzi. Niestety tak się nie da. Próbują robić wszystko, by choć trochę zmienić swój starzejący się wizerunek. Wiadomo, że z roku na rok człowiek jest słabszy i nie ma tak dużo sił jak młodzież. Istnieje wiele zabiegów, które poprawią nasz wizerunek i zdrowie. Choroby z dnia na dzień nas się czepiają. Lekarza zalecają korzystanie z zabiegów, które są wykonywane w różnych klinikach i salonach urody. Wiele kobiet uczęszcza do salonów piękności, aby wyglądać olśniewająco. Chcą przede wszystkim, aby ich włosy były zdrowe i ciągle mocne. W starszym wieku wiadomo, że włosy wypadają i siwieją. Struktura włosa także nie jest dobrej jakości. Salony zapewniają ampułki, które witalizują strukturę włosa. Te zabiegi wykonywane w salonach i klinikach naprawdę są drogie. Trzeba przyznać, że jednak dużo Polaków z nich korzysta. Za oszczędzone pieniądze wykonujemy zabiegi. Jesteśmy w stanie wydać wszystkie fundusze, aby być zdrowym. W końcu nie pieniądze są najważniejsze, lecz zdrowie. Musimy pamiętać, że zdrowia nikt nam nie wróci.

Wielu ludzi w dzisiejszych czasach zażywa leki. Chorób jest mnóstwo i nie potrafimy się od nich obyć. Leki mają rzeczywiście substancje wspomagające nasz organizm, ale nie tylko. Okazuje się, że te wszystkie leki są robione na bazie chemicznej, która wyniszcza nasz organizm. Leki na jedno pomagają, a na drugie szkodzą. Ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie niosą. Szczególnie narażona jest nasza wątroba. Zbyt duża ilość przyjmowanych leków, może nam zwyczajnie zepsuć wątrobę. Boli nas brzuch i nie możemy wytrzymać z bólu. Powinniśmy zatem brać poprawkę na to co lekarze w poradniach przepisują. Niektóre trujące leki da się zastąpić ziołami, bądź domowymi sposobami. Należy szukać jak najszybciej jakiegoś zamiennika, który nie wyniszczy nam innej części organizmu. Ludzie często lądują w szpitalu z problemami wątrobowymi. Lekarze nie myślą o tym, jak pacjent będzie się po nich czuł, ważne, że jeden ból zostanie złagodzony. Takim sposobem apteki się cieszą, ponieważ mają ogromny zbyt na najdroższe produkty.

"Badania medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że dziś praktycznie nie ma już ani jednego zdrowego człowieka."

Aldous Huxley

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami z zakresu pomocy medycznej oraz opieki paliatywnej. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług a także prawdziwe, szczere poświęcenie, którego nie będą Państwo w stanie kupić za pieniądze. To nasze podejście do pacjenta sprawia, że od samego początku zaufały nam tysiące osób - zrobimy wszystko aby tego zaufania nie stracić, zapraszamy do współpracy!

Powody, dla których warto zainteresować sie Erca:

  • Oferujemy bezpłatną bazę wiedzy online dostępną dla każdego, bezpłatnie
  • Posiadamy najlepsze przygotowanie teoretyczne a także certyfikaty to potwierdzające
  • Na pierwszym miejscu dla nas jest pacjent oraz jego zdrowie, i tak zostanie na zawsze
  • Działamy nieprzerwanie od roku 2003 i posiadamy bardzo bogate doświadczenie
  • Po prostu, jesteśmy żeby pomagać

"Bo pomoc drugiej osobie to najwięcej, co możemy dać"

Thomas Huxwell

Opinie o pomocy od Erca

Są bezapelacyjnie najlepsi w swoim fachu! Zapewniają profesjonalną, a przede wszystkim zaangażowaną pomoc (co szczególnie jest dziś rzadkością!). Nie spotkałem się jeszcze z lepszą marką niż Erca i szczerze polecam wszystkim, jako bardzo zadowolony pacjent. Dziękuję serdecznie.


Krzysztof Tomkiewicz, Gdynia