Witamy w serwisie promocji opieki paliatywnej i tradycyjnej!

Szczepienia - koniec wybranych chorób

Dzisiejszy świat przynosi mnóstwo różnorodnych chorób. Ludzie załamują się psychicznie, ponieważ nie dają sobie rady. Lekarze załamują ręce i nie wiedzą co dalej robić. Człowiek jest w tym przypadku bezbronny. Musi być skazany na szpital i rodzinę. Krewni całymi siłami starają się, żeby było jak najlepiej. Codziennie do szpitali przywożeni są pacjenci z różnymi stanami zdrowia. Niekiedy walka o życie trwa długo. Lekarze starają się pomóc pacjentowi. Robią wszystko, by stan zdrowie powrócił do normy. Chcą, aby choć trochę zmienił się na lepszy. Nie chcą widzieć jak ludzie umierają. Zawód lekarza jest naprawdę odpowiedzialny. Na tym stanowisku powinny pracować tylko osoby z powołanie. Na ból i cierpienie innych trzeba umieć patrzeć. Lekarz musi mieć silny charakter. Stany są niekiedy tragiczne. Choroby głównie biorą się z żywności, którą codziennie spożywamy. Niestety trzeba przyznać, że jest ona nafaszerowana chemią. Środki, które dają to, że jedzenie dłużej wytrzyma w lodówce, trują nas. Wiemy o tym doskonale, ale nic na to nie poradzimy. Dawniej ludzie jedli swojskie jedzenie i chorób takich nie było.

Szczepienia są stosunkowo nowym wynalazkiem nauki. Ich rola polega na tym, by zapobiec zachorowaniu na określoną chorobę zakaźną. Niektóre szczepionki wystarczają na całe życie, ale są tez takie, jak na przykład przeciwko grypie, którym należy poddawać się co jakiś czas, w tym przypadku co rok. Dzisiaj zmienia się podejście wielu osób do szczepień. Są doniesienia o tym, że powodują one różne komplikacje u dzieci, głównie związane z zahamowaniem rozwoju. Winą za to obarczane są obecne w niektórych szczepionkach szkodliwe związki, w tym rtęć. Wiele osób jest także zdania, że obecne w nich jady czy pozbawione zjadliwości bakterie i wirusy również mają niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego coraz więcej mam decyduje się na nieszczepienie swoich dzieci. Trudno jednak co powiedzieć, co jest korzystniejsze: czy podawanie do organizmu obcych związków czy narażanie swojej pociechy na zachorowanie na chorobę zakaźną, która może mieć różne poważne powikłania, oddziałujące na całe dalsze życie.

"Badania medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że dziś praktycznie nie ma już ani jednego zdrowego człowieka."

Aldous Huxley

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami z zakresu pomocy medycznej oraz opieki paliatywnej. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług a także prawdziwe, szczere poświęcenie, którego nie będą Państwo w stanie kupić za pieniądze. To nasze podejście do pacjenta sprawia, że od samego początku zaufały nam tysiące osób - zrobimy wszystko aby tego zaufania nie stracić, zapraszamy do współpracy!

Powody, dla których warto zainteresować sie Erca:

  • Oferujemy bezpłatną bazę wiedzy online dostępną dla każdego, bezpłatnie
  • Posiadamy najlepsze przygotowanie teoretyczne a także certyfikaty to potwierdzające
  • Na pierwszym miejscu dla nas jest pacjent oraz jego zdrowie, i tak zostanie na zawsze
  • Działamy nieprzerwanie od roku 2003 i posiadamy bardzo bogate doświadczenie
  • Po prostu, jesteśmy żeby pomagać

"Bo pomoc drugiej osobie to najwięcej, co możemy dać"

Thomas Huxwell

Opinie o pomocy od Erca

Są bezapelacyjnie najlepsi w swoim fachu! Zapewniają profesjonalną, a przede wszystkim zaangażowaną pomoc (co szczególnie jest dziś rzadkością!). Nie spotkałem się jeszcze z lepszą marką niż Erca i szczerze polecam wszystkim, jako bardzo zadowolony pacjent. Dziękuję serdecznie.


Krzysztof Tomkiewicz, Gdynia