Witamy w serwisie promocji opieki paliatywnej i tradycyjnej!

Pułapki zdrowotne - czego zdecydowanie unikać?

Obecnie na rynku spożywczym zasypywani jesteśmy produktami, które tylko z pozoru są zdrowe i sprzyjają utrzymaniu smukłej sylwetki. Produkty light nie zawsze oznaczają, że coś jest mniej kaloryczne, mogą sugerować ze jest delikatniejsze czy też bardziej puszyste, tak samo jak pieczywo wieloziarniste nie koniecznie składa się tylko z ziaren i nie zawiera zwykłej pszennej mąki. Alternatywa owocowych chipsów zamiast zwykłych wydaje się bardzo zdrowa i kusząca, mniej kalorii, bo to przecież owoce, lecz niestety obróbka jest taka sama jak przy zwykłych chipsach i nagle okazuje się, że produkt, który miał być zdrowy jest równie. Lekkie wafle ryżowe wydają się idealnym odpowiednikiem zwykłego pieczywa okazuje się jednak, że zawierają mnóstwo skrobi bynajmniej nie dietetycznej. Taka sama sytuacja odnosi się do produktów, które teoretycznie nie zawierają cukru, lecz zamiast tego nafaszerowane są substancjami słodzącymi. Takie i inne wybiegi stosują producenci bazujący na naszym braku dociekliwości.

Wiadomo, że zażywanie leków na jedno pomaga a na drugie szkodzi. W dzisiejszych czasach antykoncepcja to temat do którego bardzo często sięgamy. Nie chcemy niechcianego dziecka. Dbamy o to, aby do tego nie doszło. Istnieje kilka metod antykoncepcyjnych, ale każda kobieta powinna mieć dopasowaną specjalnie dla siebie. Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych ma wiele minusów. Przede wszystkim nasz żołądek nie wytrzymuje na dłuższą metę. Drugim minusem jest to, że w naszym organizmie wszystkie resztki się odkładają i stąd powstają choroby takie jak : rak szyjki macicy i inne. Musimy stanowczo się zastanowić na co się decydujemy. Nie możemy naszego zdrowia wystawiać na taką próbę. Antykoncepcja większość kobiet zabija. Wyniszcza tak organizm, że później najlepsze szpitale nie mogą już pomóc. Jest najwidoczniej za późno. Brak kontroli u ginekologa skutkuje kłopotami. Choroba postępuje i ratunku już nie ma. Musimy zatem wcześniej racjonalnie pomyśleć, czy dla nas w życiu ważne. Szkoda się truć i później cierpieć przez najbliższe lata.

"Badania medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że dziś praktycznie nie ma już ani jednego zdrowego człowieka."

Aldous Huxley

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami z zakresu pomocy medycznej oraz opieki paliatywnej. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług a także prawdziwe, szczere poświęcenie, którego nie będą Państwo w stanie kupić za pieniądze. To nasze podejście do pacjenta sprawia, że od samego początku zaufały nam tysiące osób - zrobimy wszystko aby tego zaufania nie stracić, zapraszamy do współpracy!

Powody, dla których warto zainteresować sie Erca:

  • Oferujemy bezpłatną bazę wiedzy online dostępną dla każdego, bezpłatnie
  • Posiadamy najlepsze przygotowanie teoretyczne a także certyfikaty to potwierdzające
  • Na pierwszym miejscu dla nas jest pacjent oraz jego zdrowie, i tak zostanie na zawsze
  • Działamy nieprzerwanie od roku 2003 i posiadamy bardzo bogate doświadczenie
  • Po prostu, jesteśmy żeby pomagać

"Bo pomoc drugiej osobie to najwięcej, co możemy dać"

Thomas Huxwell

Opinie o pomocy od Erca

Są bezapelacyjnie najlepsi w swoim fachu! Zapewniają profesjonalną, a przede wszystkim zaangażowaną pomoc (co szczególnie jest dziś rzadkością!). Nie spotkałem się jeszcze z lepszą marką niż Erca i szczerze polecam wszystkim, jako bardzo zadowolony pacjent. Dziękuję serdecznie.


Krzysztof Tomkiewicz, Gdynia