Witamy w serwisie promocji opieki paliatywnej i tradycyjnej!

Medycyna naturalna i ziólka

W opozycji do nowoczesnej medycyny, stosującej leki oraz sprzęt najnowszej generacji, znajduje się medycyna naturalna. Składa się na nią wiele różnych metod. Jedną z nich jest ziołolecznictwo, gdzie do usuwania dolegliwości stosuje się różne części roślin leczniczych. Jednak medycyna naturalna to także akupunktura, akupresura, leczenie kolorami, zapachem oraz różnego rodzaju masażu. Wbrew pozorom metody nierzadko okazują się być tak samo skuteczne jak techniki i środki stosowane przez specjalistów z zakresu nowoczesnej medycyny. Często stanowią one uzupełnienie zwykłej terapii z użyciem leków, dzięki czemu jest ona skuteczniejsza i pozwala choremu na szybszy powrót do zdrowia. Medycyna naturalna ma wielu zwolenników wśród ludzi zafascynowanych ekologią i mających na uwadze dobro środowiska. Dzięki stosowaniu naturalnych środków leczniczych, pozwala ona na ograniczenie zanieczyszczenia naszej planety. Z drugiej zaś strony jest mniej szkodliwa dla organizmu ludzkiego, bo pozwala na całkowitą redukcję stosowania leków otrzymywanych drogą syntez chemicznych.

Wielu ludzi zastępuje tabletki ziołami. Okazuje się, że lecznicze zioła niekiedy lepiej pomagają niż zwykle leki z apteki. Zdarzają się lekarze, którzy starają się leczyć człowieka naparami. Zioła to mieszanki różnych roślin, które mają substancje lecznicze. Dzięki nim człowiek może pozbyć się choroby, której normalnie nie wyleczyłby. Napary z ziół pomagają na różne stany. Nie trzeba ich tylko i wyłącznie pić. Można także stosować liczne okłady, które łagodzą rany. Mieszanki ziół są także podawane w szpitalach. Pielęgniarki dostają zlecenia, aby podawać je pacjentowi. W Polsce istnieją sklepy zielarskie, w których możemy nabyć liczne mieszanki. W ekspresowych torebkach to podstawowe zioła nabywamy także w aptece. Wiadomo, że te prawdziwe ususzone mają lepsze działanie. Na pewno są bardziej wydajne i szybciej pozbędziemy się problemu. Nasze zdrowie zostanie w dobrej formie, kiedy będziemy je regularnie zażywać. Organizm potrzebuje leczniczych naparów, aby wyzbyć się różnych bakterii z wnętrza.

"Badania medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że dziś praktycznie nie ma już ani jednego zdrowego człowieka."

Aldous Huxley

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami z zakresu pomocy medycznej oraz opieki paliatywnej. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług a także prawdziwe, szczere poświęcenie, którego nie będą Państwo w stanie kupić za pieniądze. To nasze podejście do pacjenta sprawia, że od samego początku zaufały nam tysiące osób - zrobimy wszystko aby tego zaufania nie stracić, zapraszamy do współpracy!

Powody, dla których warto zainteresować sie Erca:

  • Oferujemy bezpłatną bazę wiedzy online dostępną dla każdego, bezpłatnie
  • Posiadamy najlepsze przygotowanie teoretyczne a także certyfikaty to potwierdzające
  • Na pierwszym miejscu dla nas jest pacjent oraz jego zdrowie, i tak zostanie na zawsze
  • Działamy nieprzerwanie od roku 2003 i posiadamy bardzo bogate doświadczenie
  • Po prostu, jesteśmy żeby pomagać

"Bo pomoc drugiej osobie to najwięcej, co możemy dać"

Thomas Huxwell

Opinie o pomocy od Erca

Są bezapelacyjnie najlepsi w swoim fachu! Zapewniają profesjonalną, a przede wszystkim zaangażowaną pomoc (co szczególnie jest dziś rzadkością!). Nie spotkałem się jeszcze z lepszą marką niż Erca i szczerze polecam wszystkim, jako bardzo zadowolony pacjent. Dziękuję serdecznie.


Krzysztof Tomkiewicz, Gdynia