Witamy w serwisie promocji opieki paliatywnej i tradycyjnej!

Rutynowe badania lekarskie

Każdy człowiek próbuje dbać o swoje zdrowie tak jak może. Okazuje się, że ludzie bardzo rzadko korzystają z ogólnie dostępnych badań. Nikt nie zastanawia się nad swoim stanem zdrowia. Powinno być inaczej. Nasz organizm pod każdym względem powinien być kontrolowany. Badanie przeprowadzane w przychodniach i szpitalach w większości są bezpłatne. Musimy koniecznie się przebadać. Są także na ulicach przeprowadzane badania w specjalnych do tego naczepach. Ostatnio słynne stało się badanie piersi u kobiet. Trzeba przyznać, że niestety kobiety najczęściej umierają na raka piersi. Powinniśmy zatem się kontrolować. Bezpłatne badania dają możliwość profesjonalnego zbadania ciała. Na specjalnym wydruku komputerowym mamy jasno i czytelnie napisane czy jesteśmy zdrowe. Kontrola za pomocą badań jest konieczna u wszystkich ludzi. Możemy zapanować nad chorobą we wcześniejszym stadium. Później może być już za późno. Nie będzie dla nas ratunku. W takich przypadkach powinniśmy sami o swoje zdrowie zadbać.

Są różne zawody, w których konieczne jest wykonywanie badań okresowych, by móc dalej pracować. Jeśli jednak nie mamy takiego wymogu, i tak powinniśmy co jakiś czas iść do ośrodka zdrowia, by zrobić podstawowe badania. Skierowanie na nie bez problemu da nam lekarz rodzinny. Morfologia, oznaczanie poziomu cukru i cholesterolu, badanie moczu oraz niektórych hormonów są bezpłatne. Musimy zapłacić za te bardziej skomplikowane lub wtedy, gdy z jakiś powodów nie możemy lub nie chcemy robić ich w państwowych ośrodkach zdrowia. Z całą pewnością warto pamiętać o regularnych badaniach, gdyż to pozwala nam się ustrzec przed wieloma chorobami. Wysoki poziom cukru czy cholesterolu sygnalizują, że organizm zaczyna źle funkcjonować, a my powinniśmy pomyśleć o zmianie diety. Niestety, nadal zbyt mało osób poddaje się systematycznym badaniom i chodzi na wizytę do lekarza. Dlatego też coraz więcej ludzi cierpi na różne choroby, którym można było zapobiec, gdyby poddawali się okresowej kontroli lekarskiej i testom diagnostycznym.

"Badania medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że dziś praktycznie nie ma już ani jednego zdrowego człowieka."

Aldous Huxley

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami z zakresu pomocy medycznej oraz opieki paliatywnej. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług a także prawdziwe, szczere poświęcenie, którego nie będą Państwo w stanie kupić za pieniądze. To nasze podejście do pacjenta sprawia, że od samego początku zaufały nam tysiące osób - zrobimy wszystko aby tego zaufania nie stracić, zapraszamy do współpracy!

Powody, dla których warto zainteresować sie Erca:

  • Oferujemy bezpłatną bazę wiedzy online dostępną dla każdego, bezpłatnie
  • Posiadamy najlepsze przygotowanie teoretyczne a także certyfikaty to potwierdzające
  • Na pierwszym miejscu dla nas jest pacjent oraz jego zdrowie, i tak zostanie na zawsze
  • Działamy nieprzerwanie od roku 2003 i posiadamy bardzo bogate doświadczenie
  • Po prostu, jesteśmy żeby pomagać

"Bo pomoc drugiej osobie to najwięcej, co możemy dać"

Thomas Huxwell

Opinie o pomocy od Erca

Są bezapelacyjnie najlepsi w swoim fachu! Zapewniają profesjonalną, a przede wszystkim zaangażowaną pomoc (co szczególnie jest dziś rzadkością!). Nie spotkałem się jeszcze z lepszą marką niż Erca i szczerze polecam wszystkim, jako bardzo zadowolony pacjent. Dziękuję serdecznie.


Krzysztof Tomkiewicz, Gdynia